By Be Lenka

Kompromis medzi barefootom a modernou lifestylovou obuvou je minulosťou. Barebarics búra všetky limity a spája benefity prirodzenej chôdze s mestským štýlom.

Všetky modely sú zrkadlom anatomického tvaru tvojho chodidla, no súčasne stelesňujú sviežosť a dravosť. Za kvalitu brandu Barebarics sa podpisuje Be Lenka, ktorá predstavuje špičku barefootovej obuvi vo svete. Zatiaľ čo Be Lenka prináša minimalistickú barefootovú obuv pre deti, ženy a mužov, Barebarics ponúka odvážny štýl, ktorý zvýrazní tvoju osobnosť.

Obe značky sa vyznačujú vlastným výskumom a vývojom barefootovej obuvi a vychádzajú z odkazu stredoeurópskeho obuvníckeho remesla. Pri výrobe sú používané prémiové a ekologicky udržateľné materiály. Všetkých 8 modelov pilotnej edície Barebarics má 100% vegánske zloženie. Navonok pripomínajúce konvenčné tenisky, no vnútri zostávajú pravým barefootom so štedrým priestorom pre prsty, nulovým dropom a flexibilnou podrážkou. Nechajte sa zviesť na nespútanej vlne a vyrazte do mesta tak, aby si vás všimol každý. Už žiaden kompromis medzi štýlom a barefootom. Barebarics si zamilujete.