Čo je barefoot

Barefoot predstavuje unikátny typ obuvi, ktorý je prispôsobený tvaru tvojho chodidla. V prednej časti topánky je dostatočný priestor na prsty pre ich prirodzený pohyb.

Všetky barefoot tenisky majú tzv. zero drop, čo znamená nulové prevýšenie medzi pätou a špičkou tenisiek. Vďaka tomuto zapojíš omnoho širšie spektrum svalov ako pri konvečnej obuvi a posilníš tak svoje chodidlá. Flexibilná podrážka s hrúbkou 4 mm (bez výstupkov) ti poskytuje dokonalý kontakt so zemou, ktorý zabezpečuje lepšiu stimuláciu nervových zakončení. Pre maximálny komfort počas celého dňa sú barefoot tenisky vyrobené z ľahkých materiálov tak, aby sa tvoje chodidlá rýchlo neunavili. Výsledkom nosenia barefoot tenisiek sú zdravé a silné chodidlá, správny stereotyp chôdze a správne držanie tela, zlepšená koordinácia a balans, neurostimulácia cez nervové zakončenia na chodidlách a dokonca zlepšenie nálady a zníženie stresu.

 

Hodnotenie zákazníkov

Overený zákazník
Daniela P.

Tenisky splnili moje očakávania. Na širokú nohu ideálne! Keď som sa do nich prezula z klasických tenisiek, rozdiel bol neporovnateľný! Sú ako papučky. Nikde neobmedzujú, netlačia, nešúchajú. Človek ani nevie, že ich má na nohe.

Overený zákazník
Zuzana

Moje prvé topánočky tohto typu. Nedá sa opísať táto dokonalosť. Vzdušné, príjemné, krásne sedia na nohe, občas zabúdam ,že som obutá. Najlepšia investícia do topánok. Už mám zálusk na celoročky.

Overený zákazník
Mária

Topánočky krásne, mäkké, objednávka vybavená okamžite, maximálna spokojnosť!!! inak moje prvé barefoot.

Overený zákazník
Petra S.

Skvelý design Barebarics Revive ma konečne presvedčil prezuť do barefoot topánok. Poskytuje veľa miesta pre nohu aj pri zachovaní dobrého pocitu pri chodení. Len tak ďalej!

Mám tri Barebarics tenisky. Tieto sú z nich najlepšie. Ľahko sa obúvajú, čistenie nylonu je rýchle a gumička príjemne obopína chodidlo. Je v nich príjemne teplo. Beriem ich ako viac sezónnu tenisku a tak ich budem nosiť aj na jeseň a potom skorú jar. Určite odporúčam.